Start –Vught (Noord Brabant)
parkeren kun je ergens in de wijk
Totale afstand –276 km
Een toffe tweedaagse bikepacking met een overnachting in Hotel de Zevensprong wat net in België ligt.
Als je het hotel boekt kun je gelijk avondeten reserveren.
De eigenaar Mario is zelf een fanatiek fietser en zal je maximaal in de watten leggen.
Brabant ligt vol natuurgebieden en is nog relatief rustig.
Een mooie manier om het te ontdekken is een tweedaagse bikepacking te fietsen waar je heel veel mooie natuurgebieden doorkruist en prachtige gravelpaden vind.
Het zijn er teveel om op te noemen, maar een paar zijn bv het altijd prachtige Kampina, het Leenderbos, de Strabrechtse heide en de Weerter en Budelerbergen.
De route gaat van Noord naar Zuid (Van Vught naar Achel en terug) en halverwege kun je overnachten in Hotel de Zevensprong.
Gastvrijheid, een goed bed en een heerlijke maaltijd zorgen ervoor dat je de volgende dag weer fris en fruitig op pad kunt.
276 km verdeelt over twee dagen.
Het is echt een hele mooie tweedaagse, laat je verrassen en geniet van mooi Brabant, een stukje Limburg en België.
Sorry Martine houd me een beetje tegen. Waarom tegen de mtb route in. Dat is vragen om moeilijkheden. Doe je op de snelweg ook niet. Is me wel vaker opgevallen, niet doen
Hoi francis,
Op brede paden is het geen probleem op mtb routes omdat je elkaar makkelijk kunt passeren.
Op single tracks doe ik dat niet ip.
Soms zie ik ws het bord niet.
Waar zit dat in deze route?
Hoi Martine, nog steeds naar jullie zin in Spanje?
Wij willen de 2daagse fietsen naar Mario.
Heb je de route nog nagefietst? Dan weet ik of ik extra moet opletten. 😊
Check je mail even anja 😉
Net thuis van twee dagen, prachtige route!! Vond zelf de MTB-paden wel erg leuk, maar gaat soms inderdaad tegen de route in. Ging bij mij goed want het was rustig, maar wel goed om bewust van te zijn – kan onveilig zijn.
Tot slot, een stuk ten zuiden van Liempte is inmiddels een wandelpad. Los daarvan inderdaad geweldig natuurschoon, dank voor de route!
Dank je daan!
Binnenkort die stukjes nog eens checken!
Deze route op 18 en 19 mei gereden. Het is een prachtige route, volop natuurschoon onderweg. Vooral de Strabrechtseheide, het gedeelte bij Achel en langs de Essche Stroom vond ik erg mooi. Hier en daar de route iets anders gereden, omdat ik met een gravelbike niet graag over de kronkelende mountainbikepaden rijd. Soms was dit ook tegen de gangbare route is (niet handig). Maar verder niks dan complimenten!
Hoi erik,
Goed om te horen.
Ik ga het binnenkort zelf nog een x rijden on het nog eens te checken.